„70 lat GOPR w Sudetach” za nami. HAMMER przekazuje ratownikom nowe smartfony

Powrót do strony produktu

Za nami wyjątkowe święto Przyjaciół gór i GOPR tj. „70 lat GOPR w Sudetach”. W Karpaczu ratownicy z Grupy Karkonoskiej i Sudeckiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego wspólnie obchodzili 70-lecie istnienia! Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli marki HAMMER.


Gratulujemy pięknego jubileuszu, życzymy sił i tyle powrotów z gór, co wyjść. Jednocześnie cieszymy się, że smartfony HAMMER wspierają Was ratowników, w codziennej, trudnej pracy i służą w pomocy dla innych. Fakt, że ratownicy wybrali HAMMERA, to dla nas zaszczyt. Cieszymy się, że możemy być częścią Waszej historii i jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego! Niech siła i odporność HAMMERA Wam służy.

W trakcie uroczystości, na ręce naczelników obu grup, kandydaci na ratowników górskich, złożyli przyrzeczenie i po przez symboliczny uścisk ręki naczelnika – stali się pełnoprawnymi ratownikami górskimi. Wydarzenie obfitowało w wiele wyróżnień, odznaczeń, a jednym z ważniejszych było wyróżnienie Naczelnika Grupy Karkonoskiej GOPR – Sławomira Czubaka – Brązowym Krzyżem Zasługi!

Uroczystość wpisywała się też w obchody Dnia Ratownika Górskiego. Reprezentujący naszą firmę Mateusz Byś, przekazał na ręce Piotra Zamorskiego, nowego naczelnika GK GOPR, najnowszy smartfon HAMMER Construction!

Opublikowano: 08.11.2022

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu