Agnieszka Wojciechowska nową ambasadorką HAMMERA

Powrót do strony produktu

Agnieszka Wojciechowska

Agnieszka Wojciechowska – zawodowa strażaczka, sportsmenka, wielokrotna mistrzyni świata WORLD POLICE AND FIRE GAMES, multimedalistka FCC – Firefighter’s Combat Challenge i wielu innych zawodów – została nową ambasadorką marki HAMMER.

Wybór Agnieszki Wojciechowskiej na ambasadorkę to znak, że warto przełamywać schematy, przeć do przodu i walczyć o swoje. Bo Agnieszka to silna i twarda kobieta z licznymi sukcesami zarówno zawodowymi jak i sportowymi. Podczas służby w Państwowej Straży Pożarnej i we wszelkich podejmowanych inicjatywach udowadnia, podobnie jak HAMMER, że „niemożliwe” nie istnieje. Jej aktywność jest dla wielu osób inspiracją i bardzo cieszymy się, że możemy rozpocząć współpracę – tłumaczy Mirosława Bartmańska, Dyrektor Marketingu mPTech.

Agnieszka Wojciechowska na co dzień pełni służbę w jednej z jednostek Ratowniczo–Gaśniczych w Krakowie. Pod względem sportowym jest najbardziej utytułowaną kobietą pełniącą służbę w Państwowej Straży Pożarnej i prawdopodobnie jedną z najbardziej utytułowanych sportsmenek wśród strażaków w Polsce, a może i w Europie. Jest m.in. czterokrotną Mistrzynią Świata „olimpiady” służb mundurowych, czyli WORLD POLICE AND FIRE GAMES, Mistrzynią Europy Strażaków w bieganiu po schodach w pełnym umundurowaniu. HAMMER wspiera Agnieszkę Wojciechowską w osiąganiu kolejnych celów w pracy i sporcie.

Więcej na:
facebook.com/agnieszkawojciechowskafcc
instagram.com/aga_wojciechowska_fcc

Opublikowano: 27.03.2019

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu