Akcja: Zamień swojego starego HAMMERA na nowego

Powrót do strony produktu

HAMMERROMANIACY, tj. użytkownicy modeli smartfonów HAMMER Energy oraz HAMMER Energy 18×9 mogą teraz wymienić je na najnowszą wersję urządzenia z tej serii. W zamian za przekazanie nam urządzenia, można otrzymać aż 130 zł zniżki na zakup HAMMERA Energy 2 oraz możliwość przedłużenia jego gwarancji do 36 miesięcy.

Do akcji mogą zostać zgłoszone niedziałające lub uszkodzone urządzenia Energy i/lub Energy 18×9, które, zapomniane, od dawna zalegają na dnie szuflady. Dzięki akcji niepotrzebne urządzenie trafi z powrotem do naszej firmy, gdzie będzie mogło zostać w odpowiedni sposób zagospodarowane, bez szkody dla środowiska, a użytkownik zyska możliwość zakupu nowego HAMMERA Energy 2, w korzystniejszej cenie.

Energy 2 wyglądem nawiązuje do swoich poprzedników, jednak jego proces produkcji i konstrukcja zostały udoskonalone. Stanowi lepszą generację zarówno pod względem wydajności, jaki i odporności na uszkodzenia mechaniczne, zalanie czy trudne warunki atmosferyczne, dzięki czemu świetnie uzupełnia wyposażenie i ułatwia codzienną pracę. Energy 2 sprawdzi się również w biznesie. Otrzymał certyfikat Programu Android Enterprise Recommended, co oznacza większe bezpieczeństwo, systematyczne łatki bezpieczeństwa i możliwość masowego zarządzanie tym modelem w firmie.

Akcja: Oddaj starego HAMMERA i odbierz nowego

Jak wziąć udział w akcji, pozbyć się starego urządzenia i kupić nowe w najatrakcyjniejszej cenie? Wystarczy wejść na > dedykowaną stronę < wypełnić formularz zgłoszeniowy i poczekać na kuriera, który zostanie zamówiony na nasz koszt i odbierze je spod wskazanego adresu. Po 10 dniach, otrzymasz informację, czy urządzenie zakwalifikowało się do wymiany. Następnie, dostaniesz dalsze instrukcje umożliwiające zakup online nowego modelu Energy 2 w cenie 569 zł.

Dodatkowo, w zamian za wypełnienie krótkiej ankiety, każdy uczestnik akcji będzie mógł przedłużyć gwarancję na nowe urządzenia, aż o 12 kolejnych miesięcy. Pełny regulamin akcji, szczegóły są dostępne tutaj. 

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu