Android 7.0 Nougat dla HAMMERA Energy

Powrót do strony produktu

Jesteś Hammeromaniakiem i właścicielem HAMMERA Energy? To wyjątkowy dzień, bo właśnie przygotowaliśmy dla Ciebie aktualizację systemu do Android 7.0 Nougat. Zachęcamy do zapoznania się z instrukcją upgrade’u oraz zwiększenia funkcjonalności i bezpieczeństwa swojego modelu.

aktualizacja do Android 7.0 w HAMMER Energy

Paczki z nową wersją systemu umieściliśmy na serwerze. Dlaczego mowa o dwóch paczkach? Są to aktualizacje dla tego samego systemu, ale przygotowane osobno – dla użytkowników, którzy kupili HAMMERA Energy w sieci Play i dla pozostałych (open market, sklep myphone.pl). Aby przejść przez proces aktualizacji należy posiadać kartę SD. W innym wypadku upgrade nie będzie możliwy.

Poniżej linki prowadzące do aktualizacji:

Aktualizacja Play
Aktualizacja open market

Przed przystąpieniem do aktualizacji wykonaj backup danych: zgraj wszystkie zdjęcia, filmy i kontakty. Pamiętaj, aby mieć przynajmniej 1,2 GB wolnego miejsca na karcie i naładowaną baterię telefonu do minimum 35% (przy niższym stanie aktualizacja nie będzie możliwa).

Aktualizacja z Android 6.0 Marshmallow do Android 7.0 Nougat w HAMMER ENERGY.
Jak wykonać ją krok po kroku?

  1. Kliknij w odpowiedni link i pobierz plik na telefon. Następnie, jeśli plik zostanie zapisany w pamięci wewnętrznej telefonu, skopiuj go na kartę SD. Jeżeli pobierasz paczkę na komputerze, zapisz ją i skopiuj na kartę SD w telefonie.
  2. Wyłącz telefon.
  3. Przejdź do trybu „Recovery”. Aby to zrobić przytrzymaj przez około 3 sekundy wciśnięte jednocześnie klawisze „power” i „volume+”, aż pojawi się menu „Select Boot Mode”. Klawiszem „volume+” wybierz opcję „Recover Mode” i zatwierdź klawiszem „volume-”.
  4. Na ekranie pojawi się leżący robocik Androida. Przytrzymaj przez około 5 sekund wciśnięte jednocześnie klawisze „power” i „volume+”, a następnie puść oba klawisze równocześnie – powinno pojawić się menu „Android Recovery”. Jeśli za pierwszym razem próba się nie powiedzie powtórz czynność.
  5. Z menu należy wybrać opcję „Apply update from SD card” (nawigowanie klawiszami odbywa się poprzez przyciski „volume +/-”, zatwierdzenie przyciskiem „power”). Wyświetli się zawartość karty SD.
  6. Z listy plików wybieramy skopiowany wcześniej plik z aktualizacją (plik „full….”) i wciskamy przycisk „power”. Następnie rozpocznie się instalacja. Po zakończeniu instalacji wybierz opcję „Reboot system now” aby uruchomić telefon.
  7. Po uruchomieniu się telefonu należy przywrócić ustawienia fabryczne HAMMERA w ustawieniach. To ważne dla dalszego prawidłowego działania systemu.
  8. To wszystko! Teraz możesz więcej! Ciesz się Androidem 7.0 Nougat na swoim telefonie i jego funkcjami.

Android 7.0 Nougat zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo danych, lepsze zarządzanie energią oraz funkcje takie jak: Multi-Window, możliwość zainstalowania aplikacji Android PAY, nowe centrum powiadomień i ustawień.

Opublikowano: 29.05.2018

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu