Darius Robinson z Panthers Wrocław rapuje o… HAMMER Watch. Koniecznie to zobacz [wideo]

Powrót do strony produktu

Nie spóźnię się już nigdy więcej, GPS znajdzie dla mnie miejsce, jestem świetny w każdej odsłonie, niezwyciężony jak mistrzowie. (..) Jestem pewien każdej wygranej, gdy czas rozgrywki odmierza HAMMER – rapuje takimi słowami Darius Robinson, czołowy gracz Panthers Wrocław – wielokrotnego Mistrza Polski w futbolu amerykańskim i jedynego reprezentanta polski w międzynarodowej lidze European League of Football. Robinson śpiewa o życiu sportowca w ciągłym biegu i chęci zwycięstwa. Towarzyszą mu też inni futboliści z zespołu, a obok niego głównym bohaterem jest zegarek z GPS – HAMMER Watch. Koniecznie zobaczcie teledysk!

 

 

Darius Robinson to zawodnik futbolu amerykańskiego, który z powodzeniem łączy karierę sportowca z rapowaniem i modelingiem. Aktualnie gra z numerem 1 w Panthers Wrocław. Jest byłym zawodnikiem Clemson Tigers, czyli najlepszej drużyny na poziomie uniwersyteckim w Stanach Zjednoczonych. Ma za sobą przygodę z NFL. Gra na pozycji Cornerback/Defensive Back (CB/DB).

HAMMER Watch naprawdę mi się podoba i cała produkcja była warta poświęconego czasu oraz wysiłku. Cieszę się z efektów i jestem podekscytowany całą kampanią. Jestem pewien, że widzom się spodoba – tłumaczy Darius Robinson.

 

Teledysk powstał w ramach szerszej współpracy ponieważ od listopada 2021 marka HAMMER jest partnerem Panthers Wrocław. Teledysk emitowany na YouTube i profilu Facebook marki HAMMER ma promować wszechstronne możliwości smartwatcha oraz jego sportowy charakter. Tekst do piosenki napisał sam Darius, natomiast scenariusz i realizacja klipu to efekt pracy agencji John Weston Group oraz przedstawicieli mPTech. Działania komunikacyjne wspierają także konkursy na fanpage’u HAMMER.

Teledysk to efekt współpracy HAMMER z Panthers Wrocław. Zawodnicy klubu używają na co dzień smartfonów HAMMER, a także zegarków HAMMER Watch i naturalną koleją rzeczy było ukazanie tego – tłumaczy Mateusz Byś z mPTech. – Darius to postać wyjątkowa, idealnie wpisuje się w narrację naszej marki i produktu. Jest sportowcem, który czerpie z życia pełnymi garściami, a przy tym żyje na własnych zasadach i ciągle chce więcej. Umiejętnie zmienia swoje pasje w sposób na życie. Między innymi dla takich osób stworzyliśmy właśnie HAMMER Watch – dodaje Mateusz Byś z mPTech.

Więcej o HAMMER Watch.

Opublikowano: 13.04.2022

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu