HAMMER Blade 3 oraz HAMMER Explorer Pro z certyfikatami Android Enterprise Recommended

Powrót do strony produktu

HAMMER Blade 3 oraz HAMMER Explorer Pro to kolejne smartfony z naszego portfolio mPTech, certyfikowane przez Google. Fakt, że modele znajdują się w Programie AER to rekomendacja dla wszystkich użytkowników, w tym dla przedsiębiorstw i organizacji. To też potwierdzenie tego, że spełniają one wysokie wymagania dotyczące funkcjonalności i oprogramowania, dzięki czemu sprawdzą się jako smartfony używane do pracy.

Program Android Enterprise Recommended

Program Android Enterprise Recommended został stworzony, aby wyróżnić urządzenia mobilne, na których system Android i usługi oferowane przez Google działają zgodnie z oczekiwaniami ich twórców. Zapewniają najwyższy komfort dla użytkowników i są rekomendowane do pracy. Dla dla nas jako producenta wiąże się to z koniecznością wdrażania aktualizacji systemowych Google oraz do aktualizacji do kolejnej pełnej wersji systemu Android (z nowym oznaczeniem). Takie podejście gwarantuje użytkownikom korzystanie z najnowszych możliwych rozwiązań systemowych.

Na urządzenia rekomendowane przez Google szczególną uwagę powinni zwrócić przedsiębiorcy i osoby poszukujące telefonów służbowych dla pracowników. Program rekomenduje i wyróżnia te modele smartfonów, które oprócz powszechnie dostępnych funkcjonalności umożliwiają także dopasowanie i wdrożenie ich do firmowych systemów. Urządzenia HAMMER są kompatybilne także z funkcjonalnością ZeroTouch, która jest dodatkową funkcjonalnością w programie AER. Umożliwia ona zdalne uruchomienie systemów EMM (Enterprise Mobility Management) oraz MDM (Mobile Device Management), które ułatwiają zdalne i masowe zarządzanie telefonami pracowników np. instalację tej samej aplikacji czy łączenie urządzeń w ekosystemy. Umożliwiają one także stworzenie niezależnych profili użytkowników np. prywatnego i służbowego lub korzystania z jednego smartfona przez kilka osób, co jest przydatne w momencie pracy zmianowej, gdzie kilku pracowników ma dostęp do jednego urządzenia.

Smartfon w Programie Android Enterprise Recommended

Obecnie programem Android Enterprise Recommended objęte są cztery urządzenia marki HAMMER: HAMMER Energy 2, HAMMER Explorer, HAMMER Blade 3 oraz HAMMER Explorer Pro. To dla nas duże wyróżnienie i kolejny krok w rozwoju. Wierzymy, że nasi odbiorcy to docenią. Użytkownikami wzmocnionych urządzeń naszej marki są w dużej mierze pracownicy przedsiębiorstw i organizacji oraz klienci B2B. Teraz oprócz większej odporności i wszechstronności zyskują oni najwyższe standardy bezpieczeństwa i niezawodności – tłumaczy Piotr Spychalski, Dyrektor sprzedaży w mPTech.

Wymienione modele oprócz wytrzymałości na wodę, upadki oraz pył zapewniają wysoki komfort użytkowania oraz wsparcie.

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu