HAMMER – bohater na miarę Oscara

Powrót do strony produktu

Przed nami 92. Gala wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, bo noc podczas której przyznane zostaną Oscary, przypada z 9 na 10 lutego. Najwięcej nominacji, 11, otrzymał film „Joker” w reżyserii Todda Philipsa. W kategorii „Najlepszy film międzynarodowy” o nagrodę walczy film „Boże Ciało” w reżyserii Jana Komasy. Nie bez uwagi powinny być dokonania HAMMERA, który wielokrotnie udowadniał, że przed kamerą czuje się równie dobrze, jak w pracy w terenie, czy podczas ekstremalnej podróży. Przedstawiamy produkcje filmowe z jego udziałem.

„Listy do M 3”, „Znaki”… – m.in. w tych produkcjach mogliśmy zobaczyć HAMMERA. Ale zacznijmy od początków, bo te sięgają 2016 roku. To właśnie wtedy HAMMER debiutował na ekranie, a była to bardzo udana produkcja własna. W efekcie, „pancerniak” karierę rozpoczynał w filmie u boku samego… pracownika ratraka. Tak, tak – początki choć trudne, zostały bardzo dobrze przyjęte przez krytyków i fanów kina. Cała historia filmu dzieje się w Beskidzie Śląskim w zimowej scenerii, a HAMMER dzielnie wspiera w trudzie pracy głównego bohatera. W finale przygotowują razem „sztruksik” dla narciarzy, jakiego nikt wcześniej nie widział.

Później jeszcze były produkcje takie jak: „1440 minut” oraz „Wataha”. Pierwszą z nich w samym internecie obejrzało ćwierć miliona widzów – ponoć było to jedno z najlepszych otwarć YouTube’a wszechczasów. W drugiej produkcji natomiast, HAMMER występował u boku wielu uznanych aktorów, którzy zgarnęli za występ rekordowe gaże. Co istotne – HAMMER pokazał, że potrafi integrować i motywować ludzi do działania, a co najważniejsze – daje pretekst do rozmów i rozmyślań o własnych wyborach i celach w życiu, udowadniając przy tym, że każdy z nas może więcej.

Po kilku kolejnych, nieco mniejszych rolach, ale o dużym znaczeniu, przyszedł czas na… „Listy do M 3”. Tam HAMMER AXE M LTE dzielnice dotrzymuje kroku filmowemu Kazikowi, rezolutnemu chłopcu, w którego rolę wcielił się Mateusz Wink. Myślicie, że smartfon w rękach dziecka sobie poradził? Występy stały się trampoliną do rozwoju kariery HAMMERA, bo chwilę później HAMMER (Blade) stał się wsparciem i prawą ręką samego komisarza Michała Treli (Andrzej Konopka) w serialu kryminalnym „Znaki” produkcji AXN. Dla naszego mocarza ten gatunek okazał się najbliższy jego naturalnemu środowisku, bo film z tajemniczą historią w tle kręcono w Górach Sowich.

HAMMER w swych rolach wykazał się ogromną elastycznością udowadniając, że z powodzeniem może służyć tak nastolatkom jak i komisarzowi, czy przedstawicielom sił specjalnych. W wielu rolach trudno było sobie wyobrazić innego aktora, bo HAMMER mimo różnych ról, cały czas pozostawał tak naprawdę sobą.

Czy znacie inne emocjonujące filmy i opowieści z HAMMEREM w rolach głównych?  

Opublikowano: 07.02.2020

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu