HAMMER Energy z sieci T-Mobile zyskuje VoLTE i VoWiFi

Powrót do strony produktu

Użytkownicy HAMMERA Energy zakupionego w sieci T-Mobile zyskują VoLTE (Voice over LTE) oraz VoWiFi (Voice over WiFi). Radzimy jak wyposażyć swojego HAMMERA w nowe funkcje.

HAMMER Energy z sieci T-Mobile zyskuje VoLTE i VoWiFi
przez serwis mPTech u T-Mobile

Z powodów technicznych nie ma możliwości uruchomienia nowych funkcji poprzez aktualizację OTA. Aby wynagrodzić Klientom czas oczekiwania, przekażemy każdemu dedykowane szkło hartowane w prezencie.

Co daje VoWiFi i VoLTE?

Przypomnijmy, jakie korzyści daje VoWiFi i VoLTE na swoim smartfonie. Usługi te pozwalają użytkownikom na prowadzenie rozmów, odpowiednio za pomocą sieci Wi-Fi lub LTE. Pierwsza usługa – VoWiFi pozwala na wykonywanie połączeń telefonicznych nawet bez zasięgu sieci komórkowej – wystarczy do tego połączenie internetowe Wi-Fi. Dotyczy to również wysyłania i odbierania wiadomości SMS i MMS. Jest to bardzo przydatna usługa, szczególnie jeżeli przebywamy w miejscu bez zasięgu, albo za granicą. Przykładowo – jeżeli nie mamy zasięgu sieci komórkowej, ale dostęp do Wi-Fi z routera będąc np. w samolocie lub nawet przydomowej piwnicy – to dzięki tej usłudze będziemy w stanie zatelefonować.

VoLTE z kolei jest usługą krajową i dzięki niej połączenia są nawiązywane szybciej, a dzięki większej przepustowości sieci LTE mają też lepszą jakość dźwięku. Pozwala to też na niższe zużycie energii, co ma przełożyć się na dłuższy czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu. VoWiFi i VoLTE na raz pozwala na handover, czyli płynne przełączanie się między tymi sieciami.

Pełną listę dostępnych modeli, informacje jak uruchomić technologie na telefonie, a także listę najważniejszych Q&A dot. wspomnianych technologii można znaleźć na dedykowanej stronie www.t-mobile.pl.

Opublikowano: 20.12.2019

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu