HAMMER i Panthers Wrocław grają dla WOŚP

Powrót do strony produktu

„Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej”. Piąty rok z rzędu chcemy wspierać WOŚP i zachęcamy do tego użytkowników naszych urządzeń oraz fanów. Tym razem akcję realizujemy wspólnie z naszym partnerem – Panthers Wrocław – wielokrotnym Mistrzem Polski w futbolu amerykańskim i jedynym reprezentantem polski w międzynarodowej lidze European League of Football.

Licytacja na rzecz WOŚP <kliknij> to gratka dla wszystkich hammeromaniaków oraz fanów Panter. Na licytację wystawiliśmy zestaw HAMMER Watch (sportowy zegarek z GPS) + VOUCHER na mecze Panthers 2022 we Wrocławiu oraz gratisy.
Voucher stanowi bilet na wszystkie 6 meczów zespołu Panthers Wrocław w European League of Football, rozgrywanych we Wrocławiu, w sezonie zasadniczym 2022. (Wrocław, Stadion Olimpijski). Początek sezonu w czerwcu 2022. Orientacyjna wartość samego vouchera to 200 zł. Aukcja trwa do dnia 14.02.2022!

Całkowity dochód z aukcji wesprze konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku, w ramach 30. Finału, gra dla potrzeb leczenia wzroku dzieci. Zapraszamy!

Opublikowano: 31.01.2022

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu