IRON 2 pancerny smartfon oczami Hammeromaniaka

Powrót do strony produktu

Komfort pracy

Wiemy jak ważne jest skupienie w pracy, dlatego pancerny smartfon Hammer Iron 2 posiada 4-calowy ekran o rozdzielczości 480×800 oraz matrycę In-Plane Switching zapewniając Ci doskonały kąt widzenia w każdych warunkach. Jego solidna obudowa została zaprojektowana tak, aby chronić telefon przed wstrząsami i upadkami. Model Hammer Iron 2 idealnie leży w dłoni, a jego ergonomiczny kształt sprawia, że telefon jest poręczny nawet po wielu godzinach pracy. Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru spośród 2 opcji kolorystycznych: czarnej oraz czarno-żółtej.

Wytrzymały Iron 2

Hammer IRON 2 to telefon bardzo poręczny ale i niezwykle wytrzymały. Tego małego urządzenia nie sposób zniszczyć przy zwykłym upadku czy zanurzeniu w wodzie – jest przygotowany na znacznie gorsze warunki.

Nieawaryjny i wytrzymały

Szybki i wydajny procesor gwarantuje płynne działanie smartfona. Swobodnie korzystaj z wielu aplikacji bez obaw, że Twój system się zawiesi. Hammer Iron 2 wzbogacono dodatkowo o 1 GB pamięci RAM oraz najnowszy system operacyjny Android 6.0 Marshmallow. Ten model jest wyjątkowo wytrzymały na czyhające dookoła niebezpieczeństwa, a przy zamkniętych uszczelkach jego specjalna konstrukcja zapewnia pyło- i wodoszczelność.

pancerny smartfon Hammer Iron 2

Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych, Hammer IRON 2 to smartfon, który swobodnie pozwala przełączać się między życiem prywatnym, a pracą. Dzięki swojej funkcji Dual SIM, możesz zapisywać sms-y i kontakty przypisane do konkretnej karty, ciesząc się możliwościami dwóch telefonów w formie jednego.

Nawigacja

Jednym z głównych atutów telefonu Hammer Iron 2 jest doskonały system GPS. Dzięki niemu w dowolnym momencie, bez względu na sposób w jaki się poruszasz oraz warunki atmosferyczne, dotrzesz do celu.

myphone Hammer Iron 2

Dwie kamery

Dzięki wbudowanym dwóm kamerom, Hammer IRON 2 pozwala na uchwycenie momentu nawet w najtrudniejszych warunkach. Gdy inni nie chcą wyciągnąć swoich telefonów w obawie o upadek, Ty jesteś spokojny, ponieważ znasz możliwości swojego wytrzymałego smartfona.

Podsumowanie

Hammer Iron 2 ma wśród naszych klientów wierną rzeszę fanów, którzy chwalą sobie przede wszystkim jego wytrzymałość na czynniki zewnętrzne, perfekcyjnie działający GPS oraz atrakcyjną cenę. Wybierz model Iron 2 i sam sprawdź go w najtrudniejszych warunkach.

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu