HAMMER na Dzień Ojca z Radiem ESKA! Idziemy na rekord!

Powrót do strony produktu

W dniach od 21 do 25 czerwca, poranny program „Obudź się na Jankesa” w Radiu ESKA nakręca HAMMER! Przyspieszamy, aby dobrze wejść w wakacje i razem inspirujemy do przekraczania sportowych granic oraz bicia rekordów. Akcji towarzyszą konkursy z okazji Dnia Ojca, w których codziennie do wygrania jest model HAMMER Blade 3 z linii HAMMER Athlete!

Jankes, Kama i Rudy – na pewno ich znacie. To paczka wyjątkowych ludzi, dla których warto włączyć rano radio i pozytywnie zacząć dzień. Tym bardziej teraz, gdy do wygrania są HAMMERY!

Wzmocnione telefony i smartfony HAMMER to wszechstronne rozwiązania ułatwiające kontakt w niemal każdych warunkach. Ich odporność przed wodą i pyłem potwierdza certyfikat IP68/IP69, a dzięki dużym, pojemnym bateriom działają długo na jednym ładowaniu i pozwalają na więcej. Często są wyposażone w ciekawe funkcje dodatkowe jak np. eSIM (Blade 3, Explorer PRO), czujnik jakości powietrza (Explorer PRO), czy wskaźnik laserowy (Explorer i Explorer PRO).
Dzięki temu te modele są jak szwajcarski zegarek. Z tego względu stanowią świetny pomysł na prezent z okazji Dnia Ojca i jako dodatkowe wyposażenie na wakacyjne przygody.

Zachęcamy do wspólnego słuchania Radia ESKA codzienne między godz. 7:30, a 8:30 i do wzięcia udziału w konkursie.
Jeżeli chcecie spróbować szczęścia wypełnijcie teraz prosty formularz zgłoszeniowy na stronie ESKI! Wierzymy, że macie swoje własne rekordy, które dają Wam satysfakcje! Pochwalcie się tym – jaki to był rekord!? Więcej na dedykowanej stronie.

Opublikowano: 21.06.2021

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu