HAMMER na targach eRobocze Show w Sosnowcu

Powrót do strony produktu

Pokazy sprzętów, widowiskowe zawody i testy maszyn roboczych – te i inne atrakcje czekają na uczestników imprezy pt. eRobocze Show, która odbędzie się 14 kwietnia w Sosnowcu. Na wydarzeniu nie zabraknie HAMMERA – lidera pancernych telefonów, po które chętnie sięgają budowlańcy i operatorzy sprzętu do najcięższych zadań. Co nas czeka w tym roku?

HAMMER na Targach eRobocze Sosnowiec

W programie przewidziane są liczne testy i pokazy oraz zmagania w ramach Polskiej Ligii Operatorów Maszyn. Startujący zawodnicy, którzy zasiadają na co dzień za sterami buldożerów i koparek, zawalczą m.in. w teście precyzyjności. W jednej z konkurencji wiodącą rolę odegra HAMMER i choć specyfika wyzwania jest owiana tajemnicą, można przypuszczać, że HAMMER zmierzy się z uściskiem łapy koparki i nieraz będzie przeszkodą dla ważących kilka ton maszyn. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody w postaci najlepszych pancerniaków naszej marki.

W tym roku nie zabraknie nas także w strefie przeznaczonej dla widzów. Dlatego zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będzie można zapoznać się z ofertą telefonów i smartfonów, wziąć udział w licznych atrakcjach oraz angażujących zabawach z upominkami. Emocje gwarantowane!

Poniżej krótki film z ubiegłorocznej rywalizacji operatorów maszyn, którzy…. łowią HAMMERY koparką. Sprawdź co wydarzy sie w tym roku!

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu