Ekstremalne marki Runmageddon i HAMMER łączą siły

Powrót do strony produktu
hammer-runmageddon-min

HAMMER rozpoczął współpracę z Runmageddonem

Runmageddon to największy cykl biegów z przeszkodami w Polsce. Odbywa się co roku w ponad piętnastu miejscach, a w 2016 roku wzięło w nim udział ponad 35 000 osób! Na uczestników czekają niezapomniane przeżycia w błocie, ogniu, wodzie i na przeszkodach.

Energia. Odporność. Wytrzymałość. Niezależność

Te 4 słowa idealnie oddają charakter marki HAMMER. Także uczestnicy ekstremalnego biegu muszą posiadać wszystkie te cechy aby z sukcesem ukończyć Runmageddon. W związku z tym, HAMMER przez cały 2017 rok aktywnie będzie wspierał wszystkich śmiałków, którzy zdecydują się wziąć udział w tym wydarzeniu. Na wybranych imprezach, zawodnicy będą musieli zmierzyć się z przeszkodą specjalną – rzutem telefonem do celu. Będzie to z pewnością nie tylko próba celności, ale również świetna zabawa.

HAMMER AXE M LTE do wygrania

Dodatkowo najlepsi uczestnicy biegów: Runmageddon Classic, Hardcore, Ultra oraz zwycięzcy wielkiego finału, otrzymają nagrodę główną – smartfona HAMMER AXE M LTE. Ten megawytrzymały model, odporny na upadki dodatkowo wzmocniony magnezową obudową, posiada certyfikat IP 68, co oznacza, że nie straszne mu błoto Runmaggedonu. Do tego wyposażony jest w świetny aparat z optyką Sony, który zagwarantuje niesamowite zdjęcia z ekstremalnych chwil. Dlatego idealnie sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach, chociażby takich, jakie towarzyszą wszystkim uczestnikom biegu. Siła i charakter, które promują Runmageddon to również bliskie cechy HAMMERa Axe M LTE, który jest od teraz oficjalnym telefonem biegów ekstremalnych w ramach Runmageddonu w roku 2017.

Opublikowano: 19.04.2017

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu