HAMMER po MWC21 w Barcelonie [wideo]

Powrót do strony produktu

Technologiczne Targi Mobile World Congress 2021 w Barcelonie już za nami. Przedpremierowo zaprezentowaliśmy modele, które niebawem wzmocnią portfolio marek myPhone, HAMMER oraz techbite i odbyliśmy wiele ciekawych spotkań z kontrahentami. Zdradzamy szczegół!

Przewodni temat tegorocznego wydarzenia brzmiał „Connected Impact”, co miało dać wyraz zmianom na lepsze i impuls, że czas połączyć się i odbudować po pandemii. W efekcie uwaga uczestników skupiona była na rozwiązaniach takich jak sztuczna inteligencja, 5G, Big Data, IoT, które mogą wesprzeć wdrożenie zmian i integrację świata.

Zebrani uczestnicy cieszyli się na możliwość spotkania twarzą w twarz i na każdym kroku podkreślali, że doceniają to, iż targi po ponad rocznej przerwie odbyły się też stacjonarnie.

Największym zainteresowaniem wśród partnerów mPTech i odwiedzających nasze stoisko cieszyły się najnowsze smartfony myPhone i HAMMER z eSIM oraz rozwiązania kompatybilne z aplikacją dla bezpieczeństwa – 4family.

Na szczególną uwagę zasługuje HAMMER Blade 5G – nasz pierwszy wzmocniony (IP69, IK07) smartfon z 5G oraz eSIM. Wiele zdradza już sama nazwa – bo to znaczy, że model jest utrzymany w stylistyce przeznaczonej dla aktywnych użytkowników linii Athlete, dbających o design i parametry urządzenia. Ten model to 6,3-calowy smartfon z wydajnym, nowoczesnym 8-rdzeniowym procesorem MediaTek 5G z rodziny Dimensity i 6GB RAM, NFC oraz baterią 5000 mAh z opcją szybkiego ładowania. Model jest wyposażony z system wzajemnie wspierających się obiektywów (główny 48Mpx), pomagający w robieniu zdjęć w trybie nocnym (20Mpx), obiektyw szerokokątny do zdjęć panoramicznych (13Mpx) oraz aparat przedni (16Mpx) zapewniają możliwość dokumentowania każdego momentu. Urządzenia możemy spodziewać się w regularnej sprzedaży już jesienią.

Targi Mobile World Congress w Barcelonie trwały od 28 czerwca do 1 lipca. Nasza firma mPTech uczestniczyła w wydarzeniu po raz szósty. Dziękujemy za wszystkie spotkania i odwiedziny!

Opublikowano: 09.07.2021

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu