HAMMER rozdaje słuchawki. Skorzystaj z promocji!

Powrót do strony produktu

Zdaniem wielu użytkowników najlepiej, aby smartfon był poręczny, odporny i z dobrym aparatem. A do tego miał wytrzymałą baterię i „to coś”. Jeżeli też jesteś w tej grupie, to smartfon wzmocniony HAMMER jest dla Ciebie!

HAMMERY stworzone są tak, aby sprawdzały się podczas podejmowania aktywności, przygód oraz pracy bez obaw o urządzenie. W efekcie – tym bardziej sprawdzą się na co dzień, w „normalnym” użytkowaniu. Aktualnie prowadzimy dwie ciekawe promocje. Zapraszamy do udziału. Skorzystaj z i zyskaj słuchawki gratis!  Szczegóły poniżej.

Promocja MOCNY START

Akcja „Mocny start” jest skierowana do tych, którzy kupili nowy model HAMMER Iron 4 – 5,5-calowy, wzmocniony smartfon z certyfikatem IP69. Poza wysoką odpornością na wodę, pył i upadki, model wyróżniają: mocne głośniki stereo 94dB, aparat 13 Mpx z sensorem głębi i trybem zdjęć podwodnych, NFC i pojemna bateria 5180 mAh.
Kupując ten smartfon w okresie 01.09.2022-31.10.2022, można zgarnąć wygodne i lekkie, BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI JBL T110BT zupełnie za darmo. Wystarczy wypełnić formularz na stronie promocji.

Promocja: KUP HAMMERA i ODBIERZ SŁUCHAWKI

Promocja o nieco zbliżonej formule obejmuje też inne wzmocnione modele: HAMMER Energy 2, Energy 2 Eco, Blade 3 oraz Iron 3 LTE. Kupując jeden z modeli w okresie 15.08.2022-30.09.2022 można liczyć na bezprzewodowe, nauszne słuchawki z pałąkiem – i to zupełnie gratis.
Standardowo, aby otrzymać słuchawki, wystarczy po zakupie modelu objętego promocją wypełnić formularz na stronie akcji:

Zachęcamy do skorzystania z promocji! Niech muzyka gra!

Opublikowano: 09.09.2022

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu