HAMMER sponsorem Enduro MTB Series 2021

Powrót do strony produktu

Enduro MTB Series to cykl zawodów kolarskich. Zawodnicy w tym roku będą mierzyć się na trasach w dwóch lokalizacjach – Świeradowie-Zdroju oraz Myślenicach, w dwóch grupach startowych: Pro i Hobby. Sponsorem cyklu została marka HAMMER!

Pierwsze zawody w Świeradowie-Zdroju już w weekend 25-27 czerwca. Na starcie będą mierzyć się aktywni, charakterni ludzie i fani przygody, którzy ponad wszystko uwielbiają rowery i adrenalinę.

W ramach grup klasyfikacja będzie w następujących kategoriach wiekowych i dodatkowych: kobiety open i AZS, junior, elita, masters i AZS wśród mężczyzn a także dodatkowo hardtail i elektryk. Nie zabraknie także klasyfikacji drużynowej.
Na najlepszego zawodnika grupy PRO czeka nagroda dodatkowa – HAMMER Explorer. Drugi taki model zostanie rozlosowany po wydarzeniu wśród wszystkich startujących.

Impreza ma rangę Akademickiego Pucharu Polski. I co dla wielu osób jest niezwykle istotne, zawody rozgrywane będą w formule „on sight” czyli bez wcześniejszej znajomości trasy.

 

Wyścig główny w Świeradowie odbędzie się w sobotę 26 czerwca. Start pierwszych grup będzie odbywał się już od godziny 9.30. Na wieczór (ok. godz. 19) przewidziana jest dekoracja zwycięzców i losowanie nagród. Z kolei w niedzielę 27 czerwca czeka na przybyłych i zawodników wiele niespodzianek, w tym wycieczka nordic walking, wycieczka MTB z lokalnymi przewodnikami, mini-wyścig rowerowy dla dzieci i wiele więcej. Zapraszamy!

Więcej o aktualnościach, programie i wydarzeniu pod linkami:
http://enduromtbseries.pl/pl/

https://www.facebook.com/EnduroMTBseries/

Opublikowano: 23.06.2021

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu