HAMMER sponsorem popularnych zmagań zawodników w TV! Oglądajcie koniecznie

Powrót do strony produktu

Marka HAMMER, lider wzmocnionych telefonów i smartfonów w naszym kraju, została sponsorem znanego programu rozrywkowego ukazującego zmagania biegaczy na przeszkodach! Zachęcamy do wspólnego śledzenia rywalizacji najodważniejszych uczestników w TV już od 31 sierpnia. Przed nami wiele niespodzianek i siedem odcinków trzymających w napięciu. 

Nasze kolejne wtorkowe wieczory już są zaplanowane. Polecamy Wam to także bo przed nami ogromna dawka emocji – nowe przeszkody, nowi zawodnicy i wiele zwrotów akcji. A to wszystko ze sportowym pazurem i energicznymi gospodarzami programu.

Odpowiedź na najważniejsze pytanie jest wciąż otwarta – czy w końcu wśród polskich zawodników znajdzie się osoba, która wygra rywalizację? Do tej pory udało się to jedynie 9 osobom na świecie. Zawodników do wygrania będzie motywował HAMMER, bowiem na najlepszych czekają nagrody: modele HAMMER Blade 3 i zegarki HAMMER Watch. Ponadto, Klienci i telewidzowie będą mogli zobaczyć na billboardach telewizyjnych przed i po programie nowego HAMMERA Blade 5G.

Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników. #MożeszWięcej
Oglądajcie – każdy wtorek od 31 sierpnia do 12 października w TV o godz. 20.05! 

A to nie wszystko, bo dla fanów przygotowaliśmy ciekawe promocje towarzyszące.

Przedsprzedaż HAMMERA Blade 5G

Nasze najnowsze urządzenie HAMMER Blade 5G – pierwszy wzmocniony smartfon z technologią eSIM i 5G – można zamówić w przedsprzedaży. W jej ramach przy zakupie modelu można zyskać prezenty warte 550 zł gratis: zegarek HAMMER Watch oraz kartę Sodexo o wartości 200 zł na dowolne zakupy! Smartfon można zamówić z gratisami na stronie dedykowanej promocji.

Opublikowano: 31.08.2021

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu