HAMMER sponsorem zawodów w ratownictwie morskim

Powrót do strony produktu

HAMMER już po raz kolejny wspiera Rescue Swimmers Race – prawdopodobnie najważniejsze zawody w ratownictwie morskim na polskim wybrzeżu. Tym samym ponownie udowodnimy, że stawianie sobie wyzwań, zdrowa rywalizacja oraz niesienie pomocy innym, nie są nam obojętne. Bądźcie z nami w najbliższą sobotę 24 lipca w Świnoujściu.

Rescue Swimmers Race 2019 to druga edycja zawodów w ratownictwie morskim. Areną rywalizacji najlepszych ratowników będzie Plaża Miejsca w Świnoujściu. W rywalizacji trzeba będzie wykazać się szybkim bieganiem, pływaniem oraz sprytem, ponieważ organizatorzy przygotowali dla uczestników aż pięć różnych konkurencji. Mowa m.in. o: biegu po plaży na dystansie 1 km, pływackim wyścigu na 300 m w morzu, czasowym wyzwaniu na pętli bieg-pływanie-bieg, „surf dash” – czyli wyścigu w kierunku linii brzegowej oraz najbardziej widowiskowej i emocjonującej jaką są „FLAGI plażowe”.

Jak podkreślają organizatorzy i sami ratownicy, w zawodach nie tylko chodzi o wyłonienie najlepszych, lecz też o promocję zdrowia, formy sportowej i dobrych nawyków nad wodą służących bezpieczeństwu. Od tego bowiem w dużym stopniu zależy niejednokrotnie ludzkie życie na kąpieliskach.

Do rywalizacji może dołączyć każdy. Zapraszamy.

Opublikowano: 22.08.2019

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu