HAMMER dostępny u trzech największych operatorów [+promocja]

Powrót do strony produktu

HAMMER Energy oraz HAMMER 3+ wzbogaciły ofertę Orange. Tym samym pancerne telefony dostępne są już w portfolio trzech największych operatorów w kraju: Play, T-Mobile i Orange. Ponadto, każdy Klient, który kupi model Energy w okresie do 30 grudnia br. w jednej z powyższych sieci może liczyć na przedłużoną gwarancję producencką do 36 miesięcy!
HAMMER u operatorów
HAMMER Energy to bestseller brandu – 5-calowy smartfon o wzmocnionej konstrukcji, który wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród Klientów. Z kolei HAMMER 3+ to ciekawy, klasyczny telefon z klawiszami i ekranem 2,4’’. Jego konstrukcja wyróżnia się oryginalnym designem i odpornością na wodę oraz pył (IP68). Telefon został wyposażony w aparat 2 Mpx, modem 3G dający dostęp do sieci, przeglądarkę WWW, klienta poczty e-mail, a także moduł Hotspot Wi-Fi umożliwiający udostępnianie sieci innym.

PROMOCJA: każdy Klient który kupi model Energy w okresie do 30 grudnia br. u wybranego operatora (Play, T-Mobile i Orange), może liczyć na przedłużoną gwarancję producencką do 36 miesięcy! Szczegóły na hammeromania.pl/dodatkowa-gwarancja

PODSUMOWUJĄC: aktualnie w Orange znajdziemy HAMMERA Energy i HAMMERA 3+. Natomiast w sieci Play: HAMMERA Energy, HAMMERA Energy 18×9 , HAMMERA 3+, . Z kolei w T-Mobile HAMMERA Energy oraz HAMMERA 3+.
Szczegóły ofert u operatorów.

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu