HAMMER ze Srebrnym godłem Konsumencki Lider Jakości 2022

Powrót do strony produktu

HAMMER kojarzony przez respondentów jest głównie z wytrzymałością, najwyższą jakością, solidnością i z tym, że sprawdza się w trudnych warunkach. Wśród uzasadnień dla wyboru marki HAMMER znalazły się takie głosy jak: „posiada wszystkie potrzebne funkcje, a do tego ciężko go uszkodzić czy zepsuć” oraz „solidnie skonstruowany, odporny na upadki, w zasadzie bezawaryjny.”

Na uwagę zasługuje fakt, że, znajomość marki HAMMER wyniosła aż 26%. Jeżeli chodzi o wskaźnik procentowy poleceń, wynosi on 76,9% co jest drugim najwyższym rezultatem w badaniu dla tej kategorii.

 

Co ważne, w badaniu Złote godło Konsumencki Lider Jakości 2022 otrzymała marka myPhone (pierwsze miejsce).

 

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2022 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, którego celem jest wyłonienie najlepszych jakościowo, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku.

Próba badawcza tej edycji wyniosła 14 923 osoby (59,6% stanowiły kobiety, 40,4% stanowili mężczyźni), w wieku 15-64 lata. Organizatorem Programu jest Strefa Gospodarki – niezależny dodatek ekonomicznego Dziennika Gazeta Prawna.

Opublikowano: 13.10.2022

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu