Michał Pater ambasadorem marki HAMMER!

Powrót do strony produktu
Michał Pater ambasadorem marki Hammer

Hammeromaniacy, przedstawiamy Wam ambasadora marki HAMMER, którym został Michał Pater. Michał jest podróżnikiem i autorem znanego kanału YouTube o wyprawach „Autostopem Na Koniec Świata”. W ramach porozumienia, HAMMER będzie jednym z partnerów nowego cyklu globtrotera pt. „Polska od A do Z”.

Michał Pater to człowiek-legenda polskiego YouTube’a. Na swoim kanale „Autostopem Na Koniec Świata” z widownią 141 tys. subskrybentów publikuje relacje z wypraw. Na koncie ma podróże łączące autostop i survival m.in. na Kołymę, Syberię i do krajów byłego ZSRR. Każdorazowo ukazuje społeczność i dane miejsce „od kuchni”, bazując na własnej wiedzy i doświadczeniach poznanych ludzi. Kolejne relacje będą nową serią „Polska od A do Z” programu przedstawiającego najciekawsze miejsca w Polsce w niekonwencjonalny sposób.

Kampania HAMMER AXE M LTE finał

HAMMER będzie towarzyszył globtroterowi przez cały cykl programu. Podróżnik będzie użytkował telefony sygnowane logo naszej firmy i sprawdzał ich wytrzymałość w różnych sytuacjach. Dla fanów podróżnika przewidzieliśmy też organizację licznych konkursów. Stay tuned!

Emisja pierwszego odcinka nowego programu jeszcze w wakacje, a konkursy już niebawem. Zachęcamy do śledzenia Michała na Facebook i na Youtube.

Opublikowano: 28.06.2017

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu