Nowość: HAMMER Explorer Plus Eco. Na start z baterią 5000mAh gratis!

Powrót do strony produktu

HAMMER EXPLORER PLUS ECO to wzmocniony smartfon z ekranem 5,7” – nowe oblicze bestsellerowego modelu od naszej firmy. Na pierwszy rzut oka wydaje się taki sam jak poprzednia generacja Explorera, jednak różnice tkwią w detalach. Przede wszystkim smartfon Plus Eco jest względem Explorera bardziej wydajny za sprawą 4GB pamięci RAM oraz nowszego procesora. Jego cena to 1199 zł, a na start, można kupić go w promocji zyskując gratis dedykowaną baterię zewnętrzną HAMMER 5000 mAh z funkcją power bank.

HAMMER Explorer Plus Eco (4+64GB) z nowej linii produktów ECO od mPTech, to 5,7 calowy smartfon z potężną baterią 5000 mAh i mocną obudową o najwyższym stopniu ochrony IP69, który został zaprojektowany w Polsce. Sprawdzi się u wszystkich, którzy szukają solidnego smartfonu, tak do codziennego, jak i zadaniowego użytku. Sprawdza się także jako wsparcie wszelkich aktywności, podróży oraz pracy w trudniejszych warunkach, w terenie.

Model dostępny jest w sprzedaży w naszym sklepie internetowym, w cenie 1199 zł. Start jego sprzedaży wspiera promocja, dzięki czemu kupując go teraz można otrzymać dedykowane akcesorium tj. baterię zewnętrzną HAMMER 5000 mAh z funkcją power bank o wartości 169 zł. Szczegóły i regulamin promocji dostępne są na stronie promocji > kliknij <.

Opublikowano: 16.02.2022

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu