O technologii w turystyce – przed nami kolejne spotkanie „Niech mnie szlak” [25.08]

Powrót do strony produktu

„Nowoczesne technologie w planowaniu wycieczek” – pod takim tytułem odbędzie się kolejne, trzecie już spotkanie o tematyce górskiej i około górskiej z cyklu „Niech mnie szlak” w Jeleniej Górze. Start w czwartek, 25 sierpnia o godz. 18. Gościem specjalnym będzie Grzegorz Lasecki – instruktor turystyki kwalifikowanej pieszej nizinnej i górskiej, fortyfikacyjnej oraz jaskiniowej. Wstęp jest darmowy, a partnerem spotkania jest marka HAMMER!

Postęp technologiczny dotyka nas wszystkich, a zaawansowane, nawet bardzo drogie rozwiązania nie są zarezerwowane już tylko dla służb specjalistycznych czy militarnych. Z tego względu turysta – profesjonalista, czy nawet amator, może i powinien dla własnego bezpieczeństwa i kontaktu z ratownikami wspierać się zdobyczami techniki. Z drugiej strony zdarza się, że w gadżetach pokłada się zbyt dużą nadzieję, zdając się tylko na to, co pokaże aplikacja z mapą, czy prognozą pogody. Co więcej, to co jedni uważają za standard (m.in. naładowany smartfon z aplikacją Ratunek, detektor lawinowy), dla innych wciąż wydaje się zbyteczne. A przecież możliwości i sprzętów jest jeszcze więcej. Jak więc korzystać z nowoczesnych technologii w planowaniu wycieczek? W co warto wyposażyć się planując wyjście w góry? Na te i inne pytania postara się odpowiedzieć gość kolejnego spotkania Grzegorz Lasecki.

 

„NIECH MNIE SZLAK” – to cykl spotkań o tematyce górskiej i około górskiej. Spotkanie odbędzie się w siedzibie organizatora, czyli w sklepie 1603 Mountain Store w Jeleniej Górze (ul. Długa 6). Start o godzinie 18.00. Szczegóły na stronie wydarzenia <kliknij>.

Dla publiczności zaplanowano również atrakcje towarzyszące. Nie zabraknie poczęstunku i losowania upominków od partnerów wydarzenia.

Partnerem spotkań jest m.in.: HAMMER – marka wzmocnionych smartfonów jak i oficjalny Partner Technologiczny GK GOPR (ratownicy korzystają w pracy ze wzmocnionych smartfonów HAMMER Explorer PRO).

Wstęp na spotkanie jest darmowy, może uczestniczyć każdy, kto ma na to ochotę.
Termin: czwartek 25 sierpnia, godz. 18.00.
Miejsce: 1603 Mountain Store, ul. Długa 6, Jelenia Góra.
Do zobaczenia!

Opublikowano: 24.08.2022

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu