Promocja HAMMER: radio, dalmierz lub karta +100 zł w gratisie

Powrót do strony produktu

HAMMER pracuje za dwóch

Na HAMMERA możesz zawsze liczyć! Ruszyła promocja pt. „HAMMER pracuje za dwóch” w ramach, której proponujemy dodatkowe narzędzia wspierające codzienne działanie. W efekcie, każdy przy zakupie smartfonu objętego promocją może liczyć na jeden z gratisów: radio budowlane, dalmierz laserowy lub kartę zakupową o wartości 100 zł i przedłużoną gwarancję do 36 m-cy.

Promocją objęte są trzy smartfony: popularny Energy 18×9 i absolutne nowości – Energy 2 oraz Explorer, zakupione w naszym e-sklepie i w innych sklepach na terenie Polski (operatorzy, sklepy online, stacjonarne). Akcja „HAMMER pracuje za dwóch” rozpoczęła się 25 marca i potrwa do 31 maja br. lub do wyczerpania gratisów. Aby skorzystać z promocji, po dokonaniu zakupu, należy wypełnić formularz na dedykowanej stronie. Szczegóły i Regulamin znajdują się na dedykowanej stronie: www.hammeromania.pl/pracuje-za-dwoch/.

Przy zakupie HAMMERA Energy 2 gratis jest radio budowlane. Sprzęt cechują dobre parametry tj. wzmocniona obudowa IP45, niezła jakość dźwięku o łącznej mocy 12W z membraną basową, a do tego: radio FM, funkcja zestawu głośnomówiącego, panel z ekranem LCD i odtwarzanie muzyki przez: USB, microSD, AUX oraz BT. Radio jest zasilane tradycyjnie lub bezprzewodowo, za pomocą akumulatora Li-ion o pojemności 2000 mAh (czas działania ok. 4 godziny). Wartość radia to ok. 140 zł.
Do HAMMERA Energy 18×9 gratis jest dalmierz laserowy. Urządzenie to kompaktowe, przydatne akcesorium umożliwiające pomiar odległości od 20 centymetrów do 40 metrów. Posiada funkcje automatycznego obliczania powierzchni i objętości oraz zapamiętywania 3 ostatnich pomiarów. Podaje wyniki na wysokokontrastowym, podświetlanym wyświetlaczu. Wartość dalmierza to 100 zł. Natomiast do HAMMERA Explorer gratisy stanowią: karta zakupowa Sodexo o wartości 100 zł na dowolne zakupy honorowana w ponad 50 tys. punktów oraz gwarancja na urządzenie przedłużona do 36 miesięcy.
Więcej na: www.hammeromania.pl/pracuje-za-dwoch/

Opublikowano: 27.03.2020

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu