Promocje HAMMER. Okazje cenowe, super gratisy – Black Week

Powrót do strony produktu

Na naszym sklepie internetowym wystartowały atrakcyjne promocje. Wiele z nich dotyczy przecen z okazji Black Weeks. Co więcej, przy zakupie wielu produktów z oferty HAMMER można zgarnąć mega gratis, a wiele z tych promocji trwa niemal do końca roku. Polecamy wybrane.

Black Friday czy Black Week to długo oczekiwana przez wszystkich okazja do zakupów nowego sprzętu w niższych cenach. To też dobra sposobność, aby zaopatrzyć się w mikołajkowe, bądź świąteczne prezenty. Z takim zamiarem oferujemy popularny sprzęt w jeszcze niższych niż dotychczas cenach.

Jest w czym wybierać, a do najbardziej gorących ofert zaliczyć można poniższe.

Zestaw – smartfon HAMMER Explorer PRO + zewnętrzna bateria z funkcją powerbank 5000 mAh w cenie 1599 zł zamiast 2168 zł (taniej o 569 zł!!). Ten mocny zestaw to prawdziwy kombajn. Wzmocniony 5,7-calowy smartfon (6GB+128GB) z eSIM, NFC i aparatem 48Mpx z baterią 5000 mAh stanowi nieocenione wsparcie dla wszelkich aktywności i wyzwań. Gdy dodamy do tego dedykowaną baterię (ekstra 5000 mAh) to zyskasz zupełnie nowe możliwości. A taniej nie będzie!

 

Promocja – kupując smartfon HAMMER Iron 3 LTE (3+32GB), – 5,5-calowy, wzmocniony model z NFC, można otrzymać przenośny boombox BT o mocy 5W gratis. Promocję prowadzą partnerzy mPTech, a wszelkie szczegóły i regulamin akcji dostępny jest na dedykowanej stronie internetowej. Promocja trwa do 23 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów prezentu.

 

Promocja – kupując smartfon HAMMER Blade 3, można zgarnąć gratis sportowy, wzmocniony HAMMER Watch z GPS. Promocja dostępna jest na sklepie online mPTech i u wybranych operatorów komórkowych. HAMMERA Blade 3 (4+64GB) – 6,2-calowy, smukły smartfon z certyfikatem odporności IP69, wyróżnia bateria 5000 mAh i aparat główny 48Mpx. Oferuje maksimum jeżeli chodzi o zaplecze komunikacyjne, a mowa o eSIM czyli wirtualnej karcie oraz NFC. Sam smartfon jest przeceniony z 1499 zł na 1199 zł, a gdy dodamy do tego gratis HAMMER Watch to okazuje się, że jest to okazja nad okazje. Promocja trwa do 24 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły i regulamin dostępne są na dedykowanej stronie internetowej.

Opublikowano: 24.11.2021

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu