Przed nami spotkania z górami „Niech mnie szlak” (Jelenia Góra). HAMMER partnerem

Powrót do strony produktu

Już w piątek 17 czerwca, w Jeleniej Górze odbędzie się pierwsze spotkanie o tematyce górskiej i około górskiej z cyklu „Niech mnie szlak”. Poprowadzą je Michał Klamut – ratownik Karkonoskiej Grupy GOPR oraz Mariusz Matuszak – ratownik Divemed Extreme. Tematem przewodnim będzie bezpieczeństwo w górach latem. Wydarzenie wspiera marka HAMMER.

„NIECH MNIE SZLAK” – to cykl spotkań o tematyce górskiej. Pierwszą odsłoną cyklu będzie spotkanie dot. bezpieczeństwa w górach latem, które poprowadzą ratownicy. Spotkanie odbędzie się w sklepie 1603 Mountain Store w Jeleniej Górze. Start o godzinie 19.30. Szczegóły na stronie wydarzenia: https://fb.me/e/1OkxF1mSO

Turystów w górach przybywa i cieszymy się, że w Karkonosze przyjeżdżają całe rodziny oraz grupy koleżeńskie. W Jeleniej Górze, które jest przecież największym miastem w rejonie, jest wiele atrakcji, które mają sprawić, że czas spędzony w okolicy będzie przyjemny i niezapomniany. Jednak brakowało miejsca i przestrzeni do wymiany doświadczeń oraz inspiracji do odkrywania górskich ścieżek w sposób odpowiedzialny i bezpieczny. Stąd pomysł na spotkania „Niech mnie szlak”, podczas których wraz z gośćmi specjalnymi będziemy dzielić się miłością do gór – tłumaczy Damian Piątkowski, właściciel sklepu 1603 Mountain Store, który jest organizatorem wydarzenia.

 

Spotkanie jest szansą, aby dowiedzieć się więcej na temat planowania wycieczki górskiej, niezbędnego wyposażenia oraz dobrych praktyk w razie załamania pogody czy wypadku. To przestrzeń do rozmowy z tymi, którzy niosą pomoc innym i znają góry tj. z Ratownikami Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dla publiczności zaplanowano również atrakcje towarzyszące. Nie zabraknie poczęstunku i losowania upominków od partnerów wydarzenia. Kolejne spotkania wkrótce.

Partnerami spotkań są: Grupa Karkonoska GOPR, HAMMER – marka wzmocnionych smartfonów, CAMP (producent sprzętu wspinaczkowego i górskiego) oraz Zapach Karkonoszy.

HAMMER jest oficjalnym Partnerem Technologicznym GK GOPR (ratownicy korzystają w pracy ze wzmocnionych smartfonów HAMMER Explorer PRO).

 

Michał Klamut – ratownik GK GOPR, utytułowany biegacz i ski-alpinista

Mariusz Matuszak – ratownik Divemed Extreme

 

Wstęp na spotkanie jest darmowy, może uczestniczyć każdy, kto ma na to ochotę.

Termin: piątek 17 czerwca, godz. 19.30

Miejsce: 1603 Mountain Store, ul. Długa 6, Jelenia Góra

Opublikowano: 15.06.2022

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu