Co zrobić, aby odebrać prezenty?

1

W okresie 25.10.2019 - 07.11.2019 dokonaj zakupu HAMMERA EXPLORER w dowolnym punkcie sprzedaży lub w sklepie internetowym. Po odbiorze smartfonu, wejdź ponownie na tę stronę i do dnia 17.11.2019 wypełnij „Formularz 1” na tej stronie (należy załączyć zdjęcie paragonu lub faktury oraz wpisać numer IMEI zakupionego modelu).

2

W odpowiedzi, w dniach 25.11.2019 - 28.11.2019 na zgłoszone urządzenie otrzymasz od nas specjalny kod, który wyświetlisz uruchamiając aplikację "Aktualizacja systemu". Kliknij w „NOWA AKTUALIZACJA WER. MPTECH”, by wyświetlić kod. Jeśli wspomniana nazwa się nie wyświetli, upewnij się, że masz połączenie z Internetem i naciśnij przycisk „Sprawdź aktualizacje”, a wspomniana opcja pojawi się na Twoim ekranie. Skopiuj kod i z jego wykorzystaniem wypełnij „Formularz 2” na niniejszej stronie podając również numer IMEI zakupionego modelu i adres pocztowy, na który mamy wysłać prezenty.

3

Odbierz przesyłkę. Znajdziesz w niej: potwierdzenie przedłużonej gwarancji, indywidualną kartę przedpłaconą HAMMER oraz kod PIN do karty.


Zgłoś HAMMERA Explorer do promocji

(Formularz 1)


W razie problemów napisz wiadomość z tytułem „EXPLORER-POMOC” na adres hammeromania@myphone.pl.
Więcej szczegółów o przedsprzedaży i zasadach odbioru prezentów w regulaminie promocji.