Rusza projekt „Polska od A do Z”. W rolach głównych Michał Pater i HAMMER

Powrót do strony produktu

Autostop, walka z samym sobą, przygoda, niezależność i najlepszy sposób na poznanie naszego kraju – tak w skrócie można zapowiedzieć program „Polska od A do Z” autorstwa Michała Patera. Start nowego cyklu twórcy kanału „Autostopem na Koniec Świata”, który wspiera marka Hammer, już w najbliższą sobotę 16 grudnia. Zachęcamy do oglądania!

Michał Pater -Polska od A do Z

Przed nami wyjątkowa przygoda i wyzwanie. Tym bardziej cieszymy się, że nasza marka pancernych telefonów i smartfonów HAMMER została oficjalnym partnerem programu „Polska od A do Z”.

Czego możemy spodziewać się po nowym cyklu? „Polska od A do Z” to autorski pomysł Patera, ambasadora marki Hammer, na przedstawienie dzikich terenów, najpiękniejszych zakątków kraju, zapomnianych zawodów, historii i ludzi, dla których czas się zatrzymał. Co ciekawe, w każdym odcinku podróżnikowi będzie towarzyszył inny bohater, bo Polska zostanie ukazana przy wsparciu lokalnych mieszkańców.

Michał Pater -Polska od A do Z

„Polska od A do Z” to wreszcie zupełnie nowe spojrzenie na nasz kraj, liczne przygody i zwroty akcji. W tej niebanalnej historii po prostu nie mogło zabraknąć HAMMERA.
W trakcie cyklu pojawią się liczne konkursy, w których do zdobycia będą firmowe produkty. Dobra zabawa murowana!
Poczuj i zobacz – już od soboty 16 grudnia na kanale „Autostopem na koniec świata”.

Opublikowano: 15.12.2017

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu