Ruszyła przedsprzedaż HAMMERA EXPLORER z gratisami

Powrót do strony produktu

W urządzeniu zawarliśmy wszystkie nasze dotychczasowe doświadczenia w produkcji „pancerniaków”, a wymienione atuty to nie jedyne wyróżniki tego modelu.

HAMMER Explorer to 5,7-calowy smartfon, który jak przystało na HAMMERA jest zabezpieczony szkłem Gorilla Glass i ma wzmocnioną obudowę z tworzywa, wraz z elementami ze stali. Jego odporność na wodę i pył potwierdza certyfikat IP69, a wytrzymałość przed zderzeniami i upadkami określa norma IK07/droptest 1,5 m.

Model zapewnia płynną pracę, a jego przewaga nad innymi modelami ujawnia się w trakcie użytkowania, bo EXPLORER jest jeszcze lepiej przygotowany do pracy w trudniejszych warunkach i na rozmaite wyzwania, dając większą pewność i komfort na co dzień. Explorer zyskał miano przełomowego „pancerniaka” dzięki specjalnym ulepszeniom.

Atuty pancernego HAMMER Explorer:

– ekstra, dodatkowe bumpery zabezpieczające ekran,
wodoodporne porty, w tym uniwersalne USB-C oraz słuchawkowy jack, dzięki czemu gumowe zaślepki nie są potrzebne
uchwyt na smycz, dzięki której urządzenie będzie zawsze blisko
NFC umożliwiające płatności zbliżeniowe
– funkcjonalny wskaźnik laserowy, który może stanowić nieocenione wsparcie w trakcie wszelkich prac, prezentacji i pomoc w razie niebezpieczeństwa,
smart tacka na karty SIM, do której jest dostęp z boku i to bez użycia specjalnej igły. Może okazać się to szczególnie przydatne, gdy często podróżujemy i zmieniamy karty, np., ze swojej na lokalnego operatora

EXPLORER jest też wyposażony w aparaty Sony 13 Mpx i 8 Mpx. Posiada pojemny akumulator 5000 mAh wsparty funkcją Express Charging. Pracuje pod kontrolą czystego systemu Android 9.0 Pie z GMS.

W efekcie, ten HAMMER „ma to coś”, a przede wszystkim argumenty sprawiające, że jego zakup jest podyktowany zdrowym, w pełni uzasadnionym rozsądkiem.

PRZEDSPRZEDAŻ

W ramach przedsprzedaży, każdy kto kupi EXPLORERA do 5 listopada i zarejestruje się na stronie promocji do 17 listopada, otrzyma gratisy. Są to karta przedpłacona o wartości 100 zł na dowolne zakupy oraz gwarancja na urządzenie przedłużona do 36 miesięcy. Szczegóły promocji, zasady odbioru prezentów i regulamin dostępne są na: www.hammeromania.pl/przedsprzedaz/

HAMMER Explorer - przedsprzedaż

Opublikowano: 31.10.2019

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu