Spotkajmy się na targach IFA w Berlinie

Powrót do strony produktu

myPhone, HAMMER oraz techBite będą jednymi z wystawców prestiżowych targów IFA Consumer Electronics Unlimited w Berlinie. Podczas imprezy zostaną zaprezentowane ostatnio wprowadzone modele z ekranami w formacie 18:9 oraz nowości – m.in. kolejne modele HAMMER i urządzenia marki techBite. Start wydarzenia już w piątek 31 sierpnia.

IFA Consumer Electronics Unlimited w Berlinie to jedna z największych światowych imprez branży, gratka dla fanów smartfonów, komputerów i gadżetów. W prawie trzydziestu halach wystawiane są nowości – elektroniczne obiekty pożądania. Odbywające się nieprzerwanie od 1926 roku targi przyciągają setki wystawców i tysiące gości. Wśród wystawców będziemy również i my!

Na swoim stoisku zaprezentujemy pełne portfolio, urządzenia marek HAMMER, krajowego lidera smartfonów o wzmocnionej konstrukcji, myPhone oraz techBite – nowego brandu firmy z elektroniką użytkową. Jakich nowości od mPTech mogą spodziewać się uczestnicy? Zaprezentujemy m.in. HAMMERA Patriot – wzmocniony klasyk zaprojektowany w Polsce i smartfon HAMMER Blade 2 PRO, który w dniu prezentacji będzie pancerniakiem o najlepszej specyfikacji w ofercie. Poza tym pokażemy nowe laptopy marki techBite, która zadebiutowała niedawno wraz z premierą multimedialnego urządzenia Flix TV Box z Android TV. Więcej szczegółów na miejscu i w pierwszych dniach targów.

mpTech na IFA

Tegoroczna IFA 2018 w Berlinie odbędzie się w dniach 31 sierpnia – 5 września.
Stoisko z nowościami myPhone, HAMMER oraz techBite będzie można znaleźć na stoisku 202a, w Holu 4.2. Do zobaczenia!

Opublikowano: 29.08.2018

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu