Telefony myPhone i HAMMER w obsadzie serialu „Znaki” AXN

Powrót do strony produktu

Tajemnicza historia, Góry Sowie, komisarz w akcji, w którego postać wciela się Andrzej Konopka – w tym zestawieniu nie mogło zabraknąć smartfonów myPhone i pancernych telefonów HAMMER. Zachęcamy do obejrzenia zwiastuna nowego kryminału, którego produkcję wspieramy. Premiera serialu już tej jesieni w ramówce AXN.

Podjęliśmy współpracę z AXN. W efekcie, w serialu „Znaki” lokowane będą pancerne modele marki HAMMER, ale nie tylko. Ze smartfonów myPhone korzystać będą również inni bohaterowie kryminału m.in.: Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Helena Sujecka oraz Helena Englert. Łącznie będzie można zobaczyć w akcji takie modele jak: HAMMER Energy 18×9 – najnowszy pancerniak w ofercie, HAMMER Blade, Energy, Active i BOW+, a także myPhone: Prime 18×9 i Halo S.
fot. Gosia Stasiewicz

„Znaki”, to nowy serial kryminalny, którego akcja rozgrywać się będzie w Górach Sowich (Dolny Śląsk). Komisarz Trela staje przed trudnym zadaniem rozwikłania tajemniczej śmierci studentki sprzed lat oraz kolejnej zbrodni. Czeka nas naprawdę emocjonująca opowieść.

Reżyserią produkcji zajmują się Marcin Ziębiński oraz Jakub Miszczak. Producentem serii jest ATM Grupa. Premiera serialu już tej jesieni w ramówce AXN.

Opublikowano: 14.08.2018

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu