Weź udział w konkursie i wygraj HAMMERA AXE M LTE – dla siebie i przyjaciela!

Powrót do strony produktu
Konkurs HAMMER - Dzień Przyjaciela

Weź udział w naszej zabawie na „Hammer. Możesz więcej” i wygraj zwrot kosztów za kupionego HAMMERA AXE M LTE oraz nowy, taki sam smartfon dla najlepszego kumpla.* Konkurs nawiązuje do Dnia Przyjaciela i trwa od 9 do 30 czerwca 2017 roku.

Jak wziąć udział w zabawie? Wystarczy wejść na fan page „Hammer. Możesz więcej” i spełnić zadanie konkursowe z dnia 9 czerwca, które polega na dodaniu komentarza i wpisaniu imienia przyjaciela.

Idea konkursu nawiązuje do kampanii HAMMERA AXE M LTE, której motywem przewodnim jest spot telewizyjny o męskim świecie i przyjaźni pt. „Wataha”. Reklama zachęca do skorzystania z wyjątkowej promocji jaką objęty jest ten odporny model. Do końca czerwca bieżącego roku HAMMER AXE M LTE dostępny jest bowiem z trzyletnią gwarancją i szkłem hartowanym gratis o wartości aż 200 złotych.

HAMMER AXE M LTE dostępny jest w naszym sklepie internetowym i w ofercie największych elektromarketów m.in.: Media Expert, Media Markt, NEONET, RTV Euro AGD i Saturn. Odbiór produktów promocyjnych następuje po zarejestrowaniu telefonu na stronie internetowej promocji.


*Konkurs jest przeznaczony dla osób, które kupią smartfona HAMMER AXE M LTE w czasie jego trwania, tj. w terminie od 9 do 30 czerwca 2017 roku. W przypadku wygranej, laureat zobowiązany jest do okazania paragonu potwierdzającego zakup telefonu.
Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej za pomocą wiadomości przez Facebook.com.


Regulamin zabawy i więcej informacji o akcji, która wspiera kampanię niezawodnego telefonu, znajduje się na www.facebook.com/hammeromania

Opublikowano: 13.06.2017

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu