Zapowiedź: Android 7.0 Nougat dla modeli HAMMER

Powrót do strony produktu
Android

Po udostępnieniu aktualizacji do myPhone GO!, przedstawiamy listę urządzeń, które otrzymają Androida 7.0 Nougat w najbliższym czasie. Obecnie pracujemy nad aktualizacjami do kilku modeli. Ta ma być dostępna kolejno dla:

– HAMMER AXE PRO

– HAMMMER ENERGY

– HAMMER IRON 2

Android 7.0 Nougat będzie udostępniony do tych smartfonów w trybie OTA. Co ważne, wszystkie nowe modele myPhone jak i HAMMER wprowadzane do końca roku również będą miały nowszy system.

Aktualizacja za pomocą kanału OTA (Over-The-Air) to najbardziej wygodna i najprostsza forma uaktualnienia systemu. Nie trzeba samodzielnie pobierać i instalować plików. Wystarczą bowiem dwa-trzy kliknięcia, aby aktualizacja przebiegła automatycznie.

Android

Android 7.0 Nougat zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo danych, lepsze zarządzanie energią smartfona oraz wspiera funkcje VR. Zawiera również funkcje takie jak: Multi-Window, nowe centrum powiadomień i ustawień. Daje możliwość instalacji poszczególnych aplikacji – m.in. Android Pay, dzięki której za pomocą smartfona z technologią NFC można dokonywać płatności mobilnych.

Brak danego modelu na liście nie oznacza, że nie zostanie zaktualizowany.

Opublikowano: 21.07.2017

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu