Zawody w zimowym pływaniu GWSC 2021 na start. HAMMER sponsorem!

Powrót do strony produktu

W dniach 19-21 lutego w Gdyńskim Porcie Jachtowym odbędą się drugie międzynarodowe zawody pływania zimowego – Gdynia Winter Swimming Cup 2021. Zawodnicy będą rywalizować na sześciu różnych dystansach, w różnych stylach pływackich, mierząc się tym samym z czasem oraz zimną, morską wodą. Nowością podczas GWSC 2021 jest wyścig na prestiżowym dystansie 1000 metrów!


Na fali sukcesu i mody
Pierwsza edycja Gdynia Winter Swimming Cup, którą także wspierał HAMMER, zakończyła się ogromnym sukcesem. W zawodach wzięło udział ponad 200 zawodników z 10 państw, a wśród nich najlepsi pływacy świata. Odbyło się aż 410 startów w 11 dyscyplinach i rozdano 286 medali!
Na fali sukcesu imprezy, rosnącej popularności zimowego pływania, jak i morsowania, kolejna edycja ma przyciągnąć jeszcze szerszą rzeszę uczestników. Na zawodników i kibiców już od 19 lutego ponownie czekają: gorąca atmosfera, zimna woda oraz doskonała zabawa.

GWSC 2021

Tegoroczna rywalizacja zimowych pływaków odbędzie się w dniach 19-21 lutego. Zawodnicy będą rywalizować na sześciu różnych dystansach tj. od 25 do 1000 metrów, w różnych stylach pływackich. Zapisy już się zakończyły, a listy startowe sugerują, że padnie rekord frekwencji!
Na najlepszych zawodników, na wybranych dystansach, czekają nagrody ufundowane przez markę HAMMER.


HAMMER zachęca do wspólnego kibicowania najlepszym. Wierzymy, że przy wsparciu naszej marki wzmocnionych telefonów i smartfonów, która ma w swoim DNA przekraczanie granic i inspirowanie innych, nawet tak ekstremalne wyzwanie, jak pokonanie 1000 metrów w lodowatej wodzie, jest możliwe!

Nad przygotowaniami i przebiegiem wydarzenia czuwa Piotr Biankowski, ambasador i tester HAMMER wraz z ekipą.

Zawodom po raz kolejny towarzyszyć będzie charytatywna zbiórka na rzecz Fundacji Ronalda McDonalda.

Program i więcej o zawodach na www.gwsc.pl.

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu