Zimowa promocja HAMMER: Zyskaj mocny zestaw

Powrót do strony produktu

Zima trwa w najlepsze. Ku uciesze miłośników sportów zimowych, w niektórych zakątkach Polski, śnieg pada wyjątkowo intensywnie stwarzając idealne warunki dla narciarzy. Biały puch jednak potrafi nas zaskoczyć. Zwykle przecież nie jest wyczekiwany przez kierowców. Teraz nadarza się okazja, aby zmotoryzowani mogli zimową aurę odczarować. W promocji HAMMER – MOCNY ZESTAW NA ZIMĘ – po zakupie wybranych modeli można zyskać gratis oryginalne akcesoria HAMMER: uchwyt i ładowarkę samochodową.

Solidne akcesoria samochodowe dla kierowców

HAMMER Car Express Charger to wyjątkowo szybka, praktyczna i kompaktowa ładowarka samochodowa. Jest uniwersalna (2xUSB, można podłączyć ją także w ciężarówkach) i maksymalnie bezpieczna. Ładowarka jest idealna do smartfonów HAMMER i nie tylko. Z kolei HAMMER Extreme Car Holder to teleskopowy uchwyt samochodowy o szerokim zastosowaniu (dla modeli o przekątnej ekranu 4″- 7″), wykonany z wysokiej jakości poliwęglanu. Wyróżnia się oryginalnym designem, łatwą obsługą oraz wieloma możliwościami ustawień. Idealny do smartfonów. Jak zgarnąć te akcesoria? Wystarczy kupić model objęty promocją – Mocny zestaw na zimę – i zgłosić się.

Zasady promocji Mocny zestaw na zimę

Chcąc zgarnąć akcesoria jak uchwyt i ładowarka samochodowa, należy kupić jeden z modeli: HAMMER Explorer PRO, Blade 5G, Blade 3, Energy 2 lub HAMMER 5 Smart w okresie od 17.01.2022-do 28.02.2022 w naszym sklepie internetowym i/lub u naszego partnerów handlowych. Następnie, aby odebrać prezenty, należy wypełnić formularz do 07.03.22 na stronie dedykowanej promocji, gdzie dostępne są szczegóły i regulamin.

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o:

  • Pancernych smartfonach HAMMER oraz produktach myPhone
  • Promocjach i konkursach na telefony oraz akcesoria

Zapisując się na newsletter, akceptujesz regulamin serwisu